SXT32420DD48-19.200M
DigiKey raktári szám
2388-SXT32420DD48-19.200M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SXT32420DD48-19.200M
Leírás
CRYSTAL 19.200MHZ 20PF SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
19.2 MHz ±20ppm kristály 20pF 70 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SXT32420DD48-19.200M modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
19.2 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)