ABM8-25.000MHZ-20-D1X-T
DigiKey raktári szám
535-14978-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-14978-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-14978-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM8-25.000MHZ-20-D1X-T
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Részletes leírás
25 MHz ±10ppm kristály 20pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM8-25.000MHZ-20-D1X-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
25 MHz
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)