PHV-5R4V474-R
DigiKey raktári szám
283-PHV-5R4V474-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHV-5R4V474-R
Leírás
CAP 470MF -10% +30% 5.4V T/H
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 mF (EDLC) szuperkondenzátor 5.4 V Radiális, fémdoboz 400mohm / 100Hz 1000 óra / 65°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 65°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Kivezetések közötti távolság
0,465" (11,80mm)
Kapacitás
470 mF
Méretek
0,681" H. x 0,354" Sz. (17,30mm x 9,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
0,571" (14,50mm)
Névleges feszültség
5.4 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
400mohm / 100Hz