PB-5R0V104-R
DigiKey raktári szám
283-PB-5R0V104-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PB-5R0V104-R
Leírás
CAP 100MF -20% +80% 5V T/H
Részletes leírás
100 mF (EDLC) szuperkondenzátor 5 V Radiális, fémdoboz 4ohm / 100Hz 1000 óra / 70°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PB-5R0V104-R modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Kivezetések közötti távolság
0,287" (7,30mm)
Kapacitás
100 mF
Méretek
0,445" H. x 0,236" Sz. (11,30mm x 6,00mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,512" (13,00mm)
Névleges feszültség
5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
4ohm / 100Hz