KW-5R5C334-R
DigiKey raktári szám
283-KW-5R5C334-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KW-5R5C334-R
Leírás
CAP 330MF -20% +80% 5.5V T/H
Részletes leírás
330 mF (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V Radiális, fémdoboz 50ohm / 1kHz 2000 óra / 85°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KW-5R5C334-R modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
330 mF
Méretek
0,531" átmérő (13,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,348" (8,85mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50ohm / 1kHz