EDS334Z5R5C
DigiKey raktári szám
338-EDS334Z5R5C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EDS334Z5R5C
Leírás
0.33F, 5.5V
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 mF (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V Radiális, fémdoboz 75ohm / 1kHz 1000 óra / 85°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Gyártó
Cornell Dubilier Knowles
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
330 mF
Méretek
0,531" átmérő (13,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,374" (9,50mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
75ohm / 1kHz