KW-5R5C224-R nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Cornell Dubilier Knowles
Raktáron: 3 456
Adatlap
220 mF (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V Radiális, fémdoboz 50ohm / 1kHz 2000 óra / 85°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Coin Cell Supercapacitors for real-time clock (RTC) backup
How to correctly size a Supercapacitor
KW-5R5C224-R
DigiKey raktári szám
283-KW-5R5C224-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KW-5R5C224-R
Leírás
CAP 220MF -20% +80% 5.5V T/H
Részletes leírás
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
220 mF
Méretek
0,531" átmérő (13,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,348" (8,85mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50ohm / 1kHz