SLW-1678105-6A-N-D
DigiKey raktári szám
2223-SLW-1678105-6A-N-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SLW-1678105-6A-N-D
Leírás
16 X 7.8 X 10.5 MM, 6 MM RAISED
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tolókapcsoló DPDT Furatszerelt
EDA / CAD modellek
SLW-1678105-6A-N-D modellek
Kategória
Működtető elem hossza
6,00mm
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Sorozat
Érintkező bevonata
ezüst
Csomagolás
Doboz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Áramkör
DPDT
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Kapcsolási mód
Nem rövidre záró (BBM)
Működtető elem anyaga
Polioxi-metilén (-acetál) (POM)
Kapcsolási mód
BE-BE
Működtetési hossz
3,50mm
Névleges áram (Amper)
1A (DC)
Mechanikai élettartam
10,000 ciklus
Névleges DC feszültség
12 V