HSL1225-3R8127-R nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Cornell Dubilier Knowles
Raktáron: 91
Adatlap
120 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 200mohm 1000 óra / 60°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Hybrid Supercapacitor Technology Overview
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
HSL1225-3R8127-R
DigiKey raktári szám
283-HSL1225-3R8127-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HSL1225-3R8127-R
Leírás
CAP LITHIUM HYBRID 120F 3.8V
Részletes leírás
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 60°C
Csomagolás
Ömlesztve
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
120 F
Méretek
0,508" átmérő (12,90mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
200mohm