HS1225-3R8127-R
DigiKey raktári szám
283-HS1225-3R8127-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HS1225-3R8127-R
Leírás
CAP LITHIUM HYBRID 120F 3.8V
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
120 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 200mohm 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
120 F
Méretek
0,508" átmérő (12,90mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-15°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
200mohm