VPF127M3R8
DigiKey raktári szám
338-VPF127M3R8-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VPF127M3R8
Leírás
CAP LITHIUM HYBRID 120F 3.8V
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
120 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 80mohm / 1kHz 1000 óra / 60°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 60°C
Gyártó
Cornell Dubilier Knowles
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
120 F
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80mohm / 1kHz