BK-ADC-20-R nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Eaton - Bussmann Electrical Division
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Raktáron: 0
Adatlap
20 A 500 V AC 500 V DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BK-ADC-20-R
DigiKey raktári szám
283-BK-ADC-20-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK-ADC-20-R
Leírás
FUSE CERM 20A 500VAC 500VDC 3AB
Részletes leírás
Joule-integrál (I²t)
88.0
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,252" átmérő x 1,252" H. (6,40mm x 31,80mm)
Névleges AC feszültség
500 V
DC hidegellenállás
0.0055 Ohms