FWH5-020A6FR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: FWH5-020A6FR
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FWH5-020A6FR
DigiKey raktári szám
FWH5-020A6FR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FWH5-020A6FR
Leírás
FUSE BUSS 500V 20A 6X32
Gyártói standard átfutási idő
37 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20A 500VAC AC 700VDC DC biztosíték patron Tartó szükséges
Kategória
Névleges AC feszültség
500VAC
Gyártó
Eaton - Bussmann Electrical Division
Névleges DC feszültség
700VDC
Sorozat
Válaszidő
Gyors
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
Elektromos, ipari
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, UL
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tokozás
3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Biztosíték típusa
patron
Méretek
0,252" átmérő x 1,252" H. (6,40mm x 31,80mm)
Névleges áram (Amper)
20A