BK/FWH5-020A6FR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: BK/FWH5-020A6FR
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BK/FWH5-020A6FR
DigiKey raktári szám
BK/FWH5-020A6FR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/FWH5-020A6FR
Leírás
FERRULE FUSE 500V 20A HS
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 A 500 V AC DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategória
Névleges AC feszültség
500 V
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50kA
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
75.0
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tanúsítvány
CE, CSA, UL
Biztosíték típusa
Méretek
0,252" átmérő x 1,252" H. (6,40mm x 31,80mm)