BK/1A5018-10-R
BK/1A5018-10-R
BK/1A5018-10-R
DigiKey raktári szám
283-2603-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/1A5018-10-R
Leírás
FUSE CLIP CARTRIDGE 500V 15A PCB
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
biztosíték szorító 15 A 500V 1 Áramkör patron Furatszerelt
Kategória
Biztosíték típusa
patron
Gyrt.
Biztosítéktartó típusa
szorító
Sorozat
Áramkörök száma
1
Csomagolás
Ömlesztve
Feszültség
Alkatrész státusza
Aktív
Irány
vízszintes
Rögzítés módja
Végződtetés módja
Biztosíték mérete
0,197" átmérő (5mm)
Érintkező anyaga
Bronz rugó
Névleges áram (Amper)
15 A
Érintkező bevonata
ón
Kapcsolódó alkatrészek
5mm átmérő biztosítékok