BK/S500-6.3-R
DigiKey raktári szám
283-2687-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/S500-6.3-R
Leírás
FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.3 A 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 5mm x 20mm
Kategória
Névleges AC feszültség
250 V
Megszakítóképesség / névleges feszültség
63A
Joule-integrál (I²t)
69.0
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.01 Ohms