BK/GMA-10-R
DigiKey raktári szám
283-2835-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/GMA-10-R
Leírás
FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 A 125 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 5mm x 20mm
Kategória
Névleges AC feszültség
125 V
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
200A
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
280.0
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tanúsítvány
CSA, PSE, UL
Biztosíték típusa
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.006 Ohms