ACE2V3225-201-R
DigiKey raktári szám
283-ACE2V3225-201-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-ACE2V3225-201-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-ACE2V3225-201-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACE2V3225-201-R
Leírás
CMC 200UH 70MA 2LN 9.5KOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
200 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 9.5 kOhms @ 10 MHz 70mA DCR 5,5ohm
Kategória
Névleges áram (max.)
70mA
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
5,5ohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
50V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q200
Szűrő típusa
Jelvezeték
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
2
Méretek
0,130" H. x 0,098" Sz. (3,30mm x 2,50mm)
Impedancia / frekvencia
9.5 kOhms @ 10 MHz
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Induktivitás / frekvencia
200 µH @ 100 kHz