ACE1V3225-201-R
DigiKey raktári szám
283-ACE1V3225-201-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-ACE1V3225-201-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-ACE1V3225-201-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACE1V3225-201-R
Leírás
CMC 200UH 70MA 2LN SMD AEC-Q200
Részletes leírás
200 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 70mA DCR 4,8ohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
4,8ohm
Névleges DC feszültség
80V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Induktivitás / frekvencia
200 µH @ 100 kHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Névleges áram (max.)
70mA