ACE2V3225-101-R
DigiKey raktári szám
283-ACE2V3225-101-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-ACE2V3225-101-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-ACE2V3225-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACE2V3225-101-R
Leírás
CMC 80UH 100MA 2LN 3KOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
80 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 3 kOhms @ 10 MHz 100mA DCR 3,12ohm
Kategória
Névleges áram (max.)
100mA
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
3,12ohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
50V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q200
Szűrő típusa
Jelvezeték
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
2
Méretek
0,130" H. x 0,098" Sz. (3,30mm x 2,50mm)
Impedancia / frekvencia
3 kOhms @ 10 MHz
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Induktivitás / frekvencia
80 µH @ 100 kHz