AP63201QWU-7
DigiKey raktári szám
31-AP63201QWU-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-AP63201QWU-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-AP63201QWU-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP63201QWU-7
Leírás
IC REG BUCK ADJ 2A TSOT23-6
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 0,8V 1 Kimenet 2A SOT-23-6 vékony, TSOT-23-6
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AP63201QWU-7 modellek
Kategória
Kimeneti feszültség (min.)
Gyrt.
Kimeneti feszültség (max.)
32V
Kapcsolási frekvencia
500kHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)