BZX84C5V1
DigiKey raktári szám
1655-BZX84C5V1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1655-BZX84C5V1CT-ND - Vágott szalag (CT)
1655-BZX84C5V1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C5V1
Leírás
DIODE ZENER 5.1V 350MW SOT23
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.1 V 350 mW ±5% Felületszerelt SOT-23-3
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
60 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 2 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Max. teljesítmény
350 mW