SBR20A200CTB elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Diodes Incorporated
Raktáron: 4 574
Adatlap
Direct
SMC Diode Solutions
Raktáron: 3 273
Adatlap
Similar
IXYS
Similar
onsemi
Panjit International Inc.
Raktáron: 219
Diotec Semiconductor
onsemi
STMicroelectronics
Raktáron: 699
STMicroelectronics
Diódatömb 1 pár közös katódos 200 V 10A Felületszerelt TO-263-3, D2PAK (2 kivezetés + fül), TO-263AB
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TO-263AB
SBR20A200CTB
DigiKey raktári szám
SBR20A200CTB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBR20A200CTB
Leírás
DIODE ARRAY SBR 200V 10A TO263AB
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SBR20A200CTB modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
960 mV @ 20 A
Gyártó
Diodes Incorporated
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Sorozat
Záróirányú feléledési idő (Trr)
30 ns
Csomagolás
Csőtár
Visszáram Ur-nél
100 µA @ 200 V
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 175°C
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
Super Barrier
Tokozás
TO-263-3, D2PAK (2 kivezetés + fül), TO-263AB
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
200 V
Gyártói tokozás
TO-263AB (D2PAK)
Vezetési áram (Io) (diódánként)
10A