MBRS20200CT
DigiKey raktári szám
4878-MBRS20200CT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBRS20200CT
Leírás
DIODE ARR SCHOT 200V 10A TO263AB
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 200 V 10A Felületszerelt TO-263-3, D2PAK (2 kivezetés + fül), TO-263AB
EDA / CAD modellek
MBRS20200CT modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 A
Gyártó
Diotec Semiconductor
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Csomagolás
Csőtár
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 200 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-50°C ~ 175°C
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
Schottky
Tokozás
TO-263-3, D2PAK (2 kivezetés + fül), TO-263AB
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
200 V
Gyártói tokozás
TO-263AB (D2PAK)
Vezetési áram (Io) (diódánként)
10A