MBRB20200CT
DigiKey raktári szám
1655-MBRB20200CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1655-MBRB20200CT-ND - Vágott szalag (CT)
1655-MBRB20200CTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBRB20200CT
Leírás
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V D2PAK
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 200 V Felületszerelt TO-263-3, D2PAK (2 kivezetés + fül), TO-263AB
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyártó
SMC Diode Solutions
Visszáram Ur-nél
1 mA @ 200 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Tokozás
TO-263-3, D2PAK (2 kivezetés + fül), TO-263AB
Technológia
Schottky
Gyártói tokozás
D2PAK
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
200 V
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 A