DMN2320UFB4-7B
DigiKey raktári szám
31-DMN2320UFB4-7BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-DMN2320UFB4-7BCT-ND - Vágott szalag (CT)
31-DMN2320UFB4-7BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMN2320UFB4-7B
Leírás
MOSFET N-CH 20V 1A X2-DFN1006-3
Részletes leírás
N csatornás 20 V 1A (Ta) 520mW (Ta) Felületszerelt X2-DFN1006-3
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
950mV / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
0.89 nC @ 4.5 V
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±8V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
71 pF @ 10 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
520mW (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
20 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
X2-DFN1006-3
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
1,8V, 4,5V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
320mohm / 500mA, 4,5V