RV2C010UNT2L
DigiKey raktári szám
RV2C010UNT2LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RV2C010UNT2LCT-ND - Vágott szalag (CT)
RV2C010UNT2LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RV2C010UNT2L
Leírás
MOSFET N-CH 20V 1A DFN1006-3
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 20 V 1A (Ta) 400mW (Ta) Felületszerelt VML1006
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RV2C010UNT2L modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1V / 1mA
Gyrt.
Ugs (Max)
±8V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
40 pF @ 10 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
400mW (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
20 V
Gyártói tokozás
VML1006
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
1,2V, 4,5V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
470mohm / 500mA, 4,5V