DFLS1150Q-7
DigiKey raktári szám
DFLS1150Q-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DFLS1150Q-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
DFLS1150Q-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DFLS1150Q-7
Leírás
DIODE SCHOTTK 150V 1A POWERDI123
Részletes leírás
dióda 150 V 1A Felületszerelt PowerDI™ 123
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DFLS1150Q-7 modellek
Kategória
Kapacitás / Ur, F
28pF / 5V, 1MHz
Gyrt.
Típusjelölés
autóipar
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
150 V
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
820 mV @ 1 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)