DFLS1150-7
DigiKey raktári szám
DFLS1150DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DFLS1150DICT-ND - Vágott szalag (CT)
DFLS1150DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DFLS1150-7
Leírás
DIODE SCHOTTK 150V 1A POWERDI123
Részletes leírás
dióda 150 V 1A Felületszerelt PowerDI™ 123
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DFLS1150-7 modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 150 V
Kapacitás / Ur, F
28pF / 5V, 1MHz
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
150 V
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
820 mV @ 1 A