DMN15H310SK3-13
DigiKey raktári szám
31-DMN15H310SK3-13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-DMN15H310SK3-13CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-DMN15H310SK3-13DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMN15H310SK3-13
Leírás
MOSFET N-CH 150V 8.3A TO252
Részletes leírás
N csatornás 150 V 8,3A (Tc) 32W (Ta) Felületszerelt TO-252-3
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
8.7 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
405 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
32W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C (TJ)
Technológia
Típusjelölés
autóipar
Drain-source feszültség (Udss)
150 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
Rögzítés módja
Felületszerelt
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4V, 10V
Gyártói tokozás
TO-252-3
Rds On (max.) / Id, Ugs
310mohm / 1,5A, 10V
Tokozás
Ugs(th) (Max) / Id
3V / 250µA