DFLR1600-7
DigiKey raktári szám
DFLR1600-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DFLR1600-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
DFLR1600-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DFLR1600-7
Leírás
DIODE STD 600V 1A POWERDI123
Részletes leírás
dióda 600 V 1A Felületszerelt PowerDI™ 123
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DFLR1600-7 modellek
Kategória
Sebesség
Standard helyreállítás >500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 600 V
Kapacitás / Ur, F
10pF / 4V, 1MHz
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
600 V
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 1 A