B72210S2271K101
DigiKey raktári szám
495-1433-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72210S2271K101
Leírás
VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Részletes leírás
430 V 3.5 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 10mm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B72210S2271K101 modellek
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
473 V
Lökőáram
3.5 kA
Sorozat
Energia
55J
Csomagolás
Ömlesztve
Kapacitás / frekvencia
220 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
275 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Max. DC feszültség
350 V
Varisztor feszültség (min.)
387 V
Tokozás
Tárcsa 10mm
Varisztor feszültség (tip.)
430 V