DFLR1200-7
DigiKey raktári szám
DFLR1200DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DFLR1200DICT-ND - Vágott szalag (CT)
DFLR1200DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DFLR1200-7
Leírás
DIODE STD 200V 1A POWERDI123
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 200 V 1A Felületszerelt PowerDI™ 123
Kategória
Sebesség
Standard helyreállítás >500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 200 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
10pF / 4V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
200 V
Gyártói tokozás
PowerDI™ 123
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 1 A