AZ1117ID-3.3TRG1
DigiKey raktári szám
31-AZ1117ID-3.3TRG1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-AZ1117ID-3.3TRG1CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-AZ1117ID-3.3TRG1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AZ1117ID-3.3TRG1
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A TO-252-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AZ1117ID-3.3TRG1 modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
1,4V / 800mA
Gyrt.
Kimeneti áram
Sorozat
Nyugalmi áram (Iq)
6 mA
PSRR
70dB (120Hz)
Védelmi funkciók
kikapcsolás túlmelegedéskor
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Bemeneti feszültség (max.)
15V
Gyártói tokozás
TO-252-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V