ERZ-E11A241
DigiKey raktári szám
P16683-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERZ-E11A241
Leírás
VARISTOR 240V 6KA DISC 13MM
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
240 V 6 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 13mm
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
264 V
Gyártó
Panasonic Industry
Lökőáram
6 kA
Sorozat
Energia
84J
Csomagolás
Ömlesztve
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
620 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
150 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Max. DC feszültség
200 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Varisztor feszültség (min.)
216 V
Tokozás
Tárcsa 13mm
Varisztor feszültség (tip.)
240 V