DMN6140L-13
DigiKey raktári szám
DMN6140L-13DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DMN6140L-13DICT-ND - Vágott szalag (CT)
DMN6140L-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMN6140L-13
Leírás
MOSFET N-CH 60V 1.6A SOT23
Részletes leírás
N csatornás 60 V 1,6A (Ta) 700mW (Ta) Felületszerelt SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DMN6140L-13 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
8.6 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
315 pF @ 40 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
700mW (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
140mohm / 1,8A, 10V