SFW15R-1STE1LF | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SFW15R-1STE1LF |
Leírás | CONN FFC FPC BOTTOM 15POS 1MM RA |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 15 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, lent 0,039" (1,00mm) Felületszerelt, derékszögű |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | SFW15R-1STE1LF modellek |
Kategória | Kábelvégződés típusa Egyenes |
Gyártó Amphenol ICC (FCI) | Érintkező anyaga Foszfor-bronz |
Sorozat | Érintkező bevonata ón |
Alkatrész státusza Aktív | Működtető elem anyaga Polifenilén-szulfid (PPS), üvegszálas |
FFC kábel típusa FFC, FPC | Tulajdonságok forrasztásos rögzítés, Zero Insertion Force (ZIF) |
Rögzítés módja Felületszerelt, derékszögű | Névleges feszültség 100V |
Csatlakozó/érintkező típusa érintkezők, lent | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 105°C |
Pozíciók száma 15 | Éghetőségi fokozat UL94 V-0 |
Kivezetési raszter 0,039" (1,00mm) | Névleges áram (Amper) 1A |
Végződtetés forraszanyag | Ház színe barna |
FFC, FCB vastagsága 0,30mm | Dugaszolási ciklusok száma 20 |
Lemeztől mért magasság 0,106" (2,70mm) | Alap típusszám |