A24-HASM-525
DigiKey raktári szám
A24-HASM-525-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A24-HASM-525
Leírás
RF ANT 2.4GHZ WHP TILT RP-SMA 6"
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,4GHz Ostorantenna, Dönthető RF antenna 2,1dBi RP-SMA anya Csatlakozórögzítő
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
Digi
Erősítés
2,1dBi
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
RP-SMA anya
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Csatlakozórögzítő
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Max. magasság
5,394" (137,00mm)
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz