BZX84C5V1 | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 5245-BZX84C5V1-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BZX84C5V1 |
Leírás | DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23 |
Gyártói standard átfutási idő | 4 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Zener dióda 5.1 V 300 mW ±5% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | BZX84C5V1 modellek |
Kategória | Max. impedancia (Zzt) 60 Ohms |
Gyrt. | Visszáram Ur-nél 2 µA @ 2 V |
Csomagolás Csík | Üzemi hőmérséklet -50°C ~ 150°C (TJ) |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Névleges Zener-feszültség (Uz) | Tokozás |
Tűrés ±5% | Gyártói tokozás SOT-23-3 (TO-236) |
Max. teljesítmény 300 mW | Alap típusszám |