CB3LV-3I-10M000000
DigiKey raktári szám
110-CB3LV-3I-10M000000TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
110-CB3LV-3I-10M000000CT-ND - Vágott szalag (CT)
110-CB3LV-3I-10M000000DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CB3LV-3I-10M000000
Leírás
XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS TTL
Részletes leírás
10 MHz XO (standard) HCMOS, TTL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
CB3LV-3I-10M000000 modellek
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
12mA
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,071" (1,80mm)