IXTT20P50P
IXTT20P50P
DigiKey raktári szám
238-IXTT20P50P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXTT20P50P
Leírás
MOSFET P-CH 500V 20A TO268
Gyártói standard átfutási idő
37 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
P-csatornás 500 V 20A (Tc) 460W (Ta) Felületszerelt TO-268AA
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IXTT20P50P modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
103 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
5120 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
460W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
500 V
Gyártói tokozás
TO-268AA
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
450mohm / 10A, 10V