BZX84C7V5LT1G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 7 894
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 21 000
Adatlap
Similar
Panjit International Inc.
Central Semiconductor Corp
Zener dióda 7.5 V 250 mW ±5% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84C7V5LT1G
DigiKey raktári szám
BZX84C7V5LT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZX84C7V5LT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
BZX84C7V5LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C7V5LT1G
Leírás
DIODE ZENER 7.5V 250MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
50 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BZX84C7V5LT1G modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
15 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 5 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. teljesítmény
250 mW