450T328S102A1A1
450T328S102A1A1
450T328S102A1A1
DigiKey raktári szám
CT3050-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
450T328S102A1A1
Leírás
POT 1K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Részletes leírás
1k Ohm 1 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Szén 0,5W, 1/2W Forrasztószem
Elforgatás
300°
Ellenállás (Ohm)
1k
Működtető elem típusa
hornyolt
Tűrés
±10%
Működtető elem hossza
0,875" (22,23mm)
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Működtető elem átmérője
0,250" (6,35mm)
Beépített kapcsoló
Nincs
Ház mérete
Kerek - 0,937" átmérő (23,80mm)