450T328F102A1C1
450T328F102A1C1
450T328F102A1C1
DigiKey raktári szám
CT3055-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
450T328F102A1C1
Leírás
POT 1K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1k Ohm 1 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Forgókapcsoló, SPST (egypólusú, egy áramkörös) 1.0 Kierros Szén 0,5W, 1/2W Forrasztószem
Kategória
Pályák száma
1
Gyártó
CTS Electrocomponents
Potenciométer típusa
Felhasználó által definiált
Sorozat
Elforgatás
320°
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás anyaga
Szén
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Forrasztószem
Ellenállás (Ohm)
1k
Működtető elem típusa
Lapos
Tűrés
±10%
Működtető elem hossza
0,875" (22,23mm)
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Működtető elem átmérője
0,250" (6,35mm)
Beépített kapcsoló
Forgókapcsoló, SPST (egypólusú, egy áramkörös)
Hüvely menete
Fordulatok száma
1.0
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Potenciométer típusa
lineáris
Ház mérete
Kerek - 0,937" átmérő (23,80mm)