WEC6R0504QG-I
DigiKey raktári szám
4041-WEC6R0504QG-I-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WEC6R0504QG-I
Leírás
0.5F 6.0V 08*17*15.5 EDLC
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500 mF (EDLC) szuperkondenzátor 6 V Radiális 295mohm / 1kHz 1000 óra / 65°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 65°C
Gyártó
VINATech Co LTD
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Csomagolás
Tasak
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális
Kapacitás
500 mF
Méretek
0,669" H. x 0,335" Sz. (17,00mm x 8,50mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
0,669" (17,00mm)
Névleges feszültség
6 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
295mohm / 1kHz