336CKS050M
DigiKey raktári szám
336CKS050M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
336CKS050M
Leírás
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5,0238ohm / 120Hz 2000 óra / 85°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (alacsony frekvencián)
130 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
299 mA @ 100 kHz
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,079" (2,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Névleges feszültség
50 V
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
5,0238ohm / 120Hz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C