ECA-1HM330
ECA-1HM330
DigiKey raktári szám
P5180-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECA-1HM330
Leírás
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 2000 óra / 85°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECA-1HM330 modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
110 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
187 mA @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,079" (2,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,472" (12,00mm)
Névleges feszültség
50 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C