50PK33MEFC5X11
DigiKey raktári szám
50PK33MEFC5X11-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
50PK33MEFC5X11
Leírás
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 2000 óra / 85°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
50PK33MEFC5X11 modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
130 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
195 mA @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,079" (2,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Névleges feszültség
50 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C