CZRU52C15-HF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Comchip Technology
Raktáron: 22 403
Adatlap
Comchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Zener dióda 15 V 150 mW ±5% Felületszerelt 0603/SOD-523F
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CZRU52C15-HF
DigiKey raktári szám
CZRU52C15-HF-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CZRU52C15-HF
Leírás
DIODE ZENER 15V 150MW SOD523F
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CZRU52C15-HF modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 11 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%