CZRU52C5V1
DigiKey raktári szám
641-1029-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1029-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1029-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CZRU52C5V1
Leírás
DIODE ZENER 5.1V 150MW SOD523F
Részletes leírás
Zener dióda 5.1 V 150 mW ±5% Felületszerelt 0603/SOD-523F
EDA / CAD modellek
CZRU52C5V1 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 800 mV
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±5%
Max. teljesítmény
150 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
60 Ohms